Dla nowych i stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne rabaty

Pon-Pt: 09:00 - 17:00

Niedziela - nieczynne

20 lat doświadczenia

na Radomskim rynku

tel. +48 362 19 12

skontaktuj się z nami

Okna

Okna

Oferujemy Państwu szeroką gamę systemów okiennych, które dostosowane są do potrzeb każdego klienta – zarówno indywidualnego jak i instytucjonalnego. W ofercie mamy okna z PCV oraz drewniane. Wszystkie proponowane przez nas towary spełniają wszelkie normy budowlane (zarówno europejskie, jak również uwzględnione w polskim prawie), posiadają ponadto wymagane aprobaty i atesty. Na wszystkie profile udzielamy pięcioletniej gwarancji, jak również jednoroczną gwarancję na usługę montażu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą, wśród której na pewno znajdą Państwo okna pasujące stylem i technologią do Waszego domu. Oferowane przez nas profile umożliwiają realizowanie okien kształtnych – łukowych, trapezowych, trójkątnych, ściętych – symetrycznych i niesymetrycznych. Wszystko po to, by spełnić Państwa marzenie o idealnym domu. Szeroka gama kolorystyczna profili okiennych oraz duży wybór szprosów międzyszybowych zaspokoi nawet najwybredniejszych entuzjastów zarówno klasycznych jak i nowatorskich rozwiązań.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszym konsultantem pod numerem telefonu (048) 362 19 12. Z pewnością pomoże dostosować okna do Państwa indywidualnych potrzeb.

MontoPlast.com
Masz pytania? zadzwoń +48 362 19 12